A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Зозівський професійний аграрний ліцей Вінницької області

Учнівський гуртожиток Зозівського професійного аграрного ліцею Вінницької області

Учнівський гуртожиток Зозівського професійного аграрного ліцею Вінницької області - це п'ятиповерхове приміщення проектна потужність якого – 400 місць,  в якому проживає 132 учні. Учні проживають в гуртожитку коридорного типу: кімнати на 4 особи. Є туалет, сушка, гаряча і холодна вода. Проживання у гуртожитку – безкоштовне.

Адмінперсонал гуртожитку складається з коменданта, прибиральниці, 4 чергових і 2 вихователів. Ними здійснюється нагляд за дотриманням санітарії і гігієни мешканцями гуртожитку, а також їх зусилля направлені на створення комфортних умов проживання учнів в гуртожитку, проводиться виховна робота. До учнів, які порушують Правила проживання в гуртожитку, застосовуються різноманітні  міри впливу, аж до виселення з гуртожитку.

Для потреб учнів є душова кімната.

Для проведення зборів, дискотек, вечорів, перегляду телепередач використовується відеозала та кімната відпочинку в гуртожитку.

Комендант гуртожитку присутній на щотижневих нарадах вихователів, які проводить заступник директора з НВР, де розглядаються всі питання життя гуртожитку. Спільно з учнівським самоврядуванням і представником дирекції комендант здійснює перевірку дотримання санітарного стану в кімнатах гуртожитку.

Мешканці гуртожитку є активними учасниками художньої самодіяльності. Вони відвідують різні гуртки, є учасниками вокальної групи ліцею.  Мешканці  гуртожитку у позаурочний час відвідують також секції з волейболу, футболу і настільного тенісу, а також секції загальної фізичної підготовки. Організацією учнівського дозвілля і умовами життя учнів у гуртожитку займається Рада гуртожитку. Вся робота Ради направлена на формування вмінь самоуправління та самообслуговування, зміцнення свідомої громадянської позиції тощо.

Самоуправління полягає в тому, що учні вчаться керувати життям і діяльністю колективу через створену Раду гуртожитку. Самообслуговування включає роботу по створенню в житлових приміщеннях затишку, підтримання чистоти і порядку, виконання розпорядку дня і дотримання правил проживання у гуртожитку.

З ініціативи Ради гуртожитку організовуються і проводяться рейди «Смітникам - НІ! Чистоті - ТАК!»,  виховні заходи, які сприяють всебічному розвитку учнів та прояву їх талантів: шаховий та шашковий турніри, спортивна естафета присвячена Дню Збройних Сил України, екскурсійні поїздки тощо. Вихователями гуртожитку проводяться ряд виховних бесід: «Шкідливі звички чи життя собі на втіху», «Дотримання особистої гігієни»,  «Чому буває самотньо?», «Вас запросили в гості»

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень