A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Зозівський професійний аграрний ліцей Вінницької області

Галерея професій

Зозівський професійний аграрний ліцей Вінницької області проводить набір на 2022-2023 навчальний рік за професіями:

Кухар, кондитер (після 9 класу)

Є у світі професії, які актуальні завжди. Одна з них – кухар. Разом з розвитком цивілізації удосконалювалися знання, вміння та професійні навички тих, хто пов’язав своє життя з приготуванням їжі. Тому можна сказати, що це –найдавніше ремесло.

Професія кухаря — дуже творча та цікава для тих, хто любить частувати інших смачними стравами та вигадувати нові мікси і смаки.

Професія кондитера - ця не лише найсолодша, але й значно творча професія.

Кондитер - це професійний кулінар, який готує ніжне печиво, смачні цукерки, безліч спокусливих пирогів та тістечок. Все це належним чином оцінять всі без винятку гурмани. Сучасний кондитер може не лише створювати, а й реалізувати свої вироби.

Учні мають можливість застосувати отримані знання в кафе, ресторанах, барах та їдальнях. Багато хто ще під час практики знаходить майбутнє місце роботи. Попит на таких спеціалістів незмінно високий. За справжніми знавцями кухарського мистецтва полюють працедавці, їх переманюють престижні ресторани, навіть запрошують на роботу до інших країн. А дехто, здобувши необхідний досвід, береться за створення власної справи, відкриваючи кафе, бар чи ресторан.

Прагнеш бути визначною людиною – стань першокласним кухарем.

Хочеш стати усіма шанованою особистістю – стань шеф-кухарем.

Мрієш, щоб тебе полюбили всі діти у світі – стань кондитером.

Хочеш уміти готувати смачні страви – стань учнем

Зозівського професійного аграрного ліцею Вінницької області

 

Машиніст холодильних установок

Сьогодні промислові холодильні установки використовують на різних виробничих підприємствах. Обслуговуванням цього устаткування займається машиніст холодильних установок. Для кожної сфери промисловості підходять окремі види агрегатів, що мають необхідні характеристики та особливості. Широко застосовуються в харчовій та фармацевтичній сферах, а також на виставках і в продуктових магазинах охолоджувальних вітрин. Наявність такого охолоджувального обладнання дозволяє підтримувати необхідну температуру для певного виду продукції. Наприклад, м'ясні вироби необхідно зберігати при низьких температурах, а для молочної продукції необхідно дотримуватися іншого режиму.

Варто відзначити, що різновиди промислових холодильних установок досить багато, і всі вони потребуються в регулярному обслуговуванні. Тому спеціальність машиніста холодильних установок завжди буде користуватися гарним попитом на ринку праці. Такі спеціалісти не тільки здійснюють технічне обслуговування холодильних агрегатів, але й проводять ремонтні роботи.

 

Eлектромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Сьогодні професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства.

Вона потрібна скрізь, де користуються електроенергією і підходить для тих, хто хоче реалізувати мрію про справжню чоловічу роботу, кого цікавить творчий характер праці. «Так, буде світло!» – ці слова, якщо вірити Старому Завіту, першим сказав Бог.

У сучасних умовах для висококваліфікованих спеціалістів є шанс відкрити власну справу, пропонуючи населенню послуги щодо обслуговування та ремонту електрообладнання та інструментів здебільш побутового характеру: встановлення та ремонт побутової електротехніки, електроосвітлювального устаткування, прокладання та заземлення електропроводів, кабелів, обслуговування діючої техніки, встановлення та підключення до мережі лічильників, світильників тощо.

Перспективи щодо працевлаштування після здобуття професії у електромонтера вагомі та стабільні, а ризик безробіття незначний. Ця професія на ринку праці має стабільний попит. Вірогідність працевлаштування після навчання – висока.

Професію електромонтера можна отримати у Зозівському професійному аграрному ліцеї Вінницької області.

 

Офісний службовець (бухгалтерія)

Офісний службовець (бухгалтерія)  – професія XXI століття, яка користується великим попитом на ринку праці.  Вона заслуговує особливої уваги тому, що жодна фінансова установа не може існувати без реєстрації бухгалтерських даних.

На сьогоднішній день офісний службовець — це та людина, чия професія, перш за все, необхідна. Тільки через те, що бухгалтерський облік - це один з небагатьох способів ведення господарських обліків. Облік, який виконує бухгалтер насправді дуже важливий. Даний облік зазвичай складається з реєстрації та узагальнення інформації в її грошовому вираженні про майно, зобов’язання та діяльності компанії за допомогою безперервного і, найголовніше, документального обліку всіх фінансово-господарських операцій.

Досвідчені представники цієї професії, постійно підвищуючи свою кваліфікацію, стають головними бухгалтерами, аудиторами, фінансовими директорами, спеціалістами з економіки та фінансів, або відкривають власний бізнес.

Якщо тобі подобається рахувати, в тебе гнучкий розум та ти вмієш працювати на совість, професія обліковця – саме для тебе!

Зацікавила професія? Приходь на навчання!

Оператор комп’ютерного набору

ХХI століття – епоха розвитку інформаційних та комп’ютерних технологій в усіх галузях економічного та суспільного життя. Комп'ютерна техніка на даний час досягла в своєму розвитку настільки високого рівня, що перетворилась в одну з важливих сторін оточуючої людину дійсності і потреба у фахівцях цієї професії постійно зростає.

Основа майстерності оператора комп’ютерного набору – оволодіння найсучаснішими прикладними і графічними програмами, вміння працювати у глобальній мережі Internet, модернізувати персональний комп’ютер.

Наші учні проходять виробничу практику на підприємствах району та за його межами.

Наші випускники можуть працювати на підприємствах, об'єднаннях, в установах різних форм, власності, в банківських установах, у видавництвах, редакціях.

Сучасний світ ПК такий різноманітний і широкий, настільки швидко розвивається, що кожна людина знайде своє місце в цьому світі, і перший крок в цьому напрямку – освоєння професії оператор комп’ютерного набору. 

Отож, хай пам’ятають всі – Людина і комп’ютер разом назавжди!

ВАША ПРОФЕСІЯ - ОПЕРАТОР КОМП’ЮТЕРНОГО НАБОРУ

 

Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортного засобу (категорії «С»)

 

Ця професія дуже важлива. Робота тракториста полегшує важку фізичну працю, сприяє підвищенню продуктивності різних сфер виробничої діяльності. Трактор працює там, де потрібні великі затрати фізичних сил і вимагається виконання великого обсягу робіт.

Застосування тракторів у різних сферах виробництва полегшує, прискорює і підвищує якість праці робітників. Тому їх використання дає значний економічний ефект. Зараз в Україні набувають поширення процеси приватизації. Виникають господарства з різними формами власності, зростає кількість власників земельних паїв. Таким чином, механізація сільськогосподарських робіт стає необхідною ланкою, без якої діяльність таких господарств може стати нерентабельною, через що приватні особи та держава, яка захищає їх інтереси, зацікавлені в тому, щоб професія тракториста розвивалася, створювалася досконаліша техніка, яка була б якомога універсальною.

Суспільно-економічне значення професії тракториста буде і надалі зростати. Звичайно, і потреба в трактористах на ринку праці буде збільшуватись, що сприятиме створенню нових робочих місць, професійному навчанню та перенавчанню молоді, незайнятого населення.

Професія слюсаря-ремонтника дуже поширена, необхідна для будь-яких видів і етапів виробництва, де є техніка, механізми, прилади, агрегати. Сучасне виробництво повністю механізоване. Без техніки, різноманітних механізмів і пристосувань неможливо побудувати будинок, посіяти хліб. Усе промислове виробництво засноване на застосуванні техніки, яка полегшує, а часом й цілком замінює людську працю. Навіть хатня робота нині неможлива без побутової техніки - пральних машин, кухонних комбайнів. Вся техніка, як виробнича, так і побутова потребує догляду, профілактичних заходів, ремонту, обслуговування.

Переоцінити важливість професії слюсаря-ремонтника, який здійснює всі ці функції, складно, адже він забезпечує безперебійну роботу усього виробництва.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень