A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Зозівський професійний аграрний ліцей Вінницької області

Співпраця Зозівського професійного аграрного ліцею Вінницької області з роботодавцями

Зозіський професійний аграрний ліцей Вінницької області на сьогодні має налагоджену систему співпраці з підприємствами-замовниками кадрів (роботодавцями). Така співпраця забезпечує впровадження регіонального компоненту у навчально-виробничий процес, використання сучасних виробничих технологій, можливість якісного  відпрацювання програми виробничої практики на   сучасному обладнанні та устаткуванні.

Лише за умови тісної співпраці навчального закладу і підприємства можлива підготовка такого кваліфікованого робітника, який відповідав би кваліфікаційним вимогам, володів би  знаннями і вміннями, що вимагаються від нього на підприємстві, при виконанні  завдань і робіт, які доводиться виконувати робітникові на конкретному робочому місці.

На сьогодні ліцей заключив угоди про надання освітніх послуг з 15 підприємствами області, що дає можливість забезпечити учнів практикою на виробництві та наступним працевлаштуванням.

Закладом освіти укладені двосторонні договори на проходження практики та працевлаштування випускників ліцею.

Ліцей оперативно реагує на потреби ринку праці, і тому в планах навчального закладу розширювати перелік ліцензованих професій згідно замовлень роботодавців.   

Зозіський професійний аграрний ліцей Вінницької області на сьогодні здійснює підготовку кваліфікованих робітників на базі 9 та 11 класів з 5 професій.

Досвід закладу освіти з розвитку соціального партнерства було презентовано на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти -2020» у номінації «Інноваційні технології компетентнісного становлення кваліфікованого робітника» Зозівський професійний аграрний ліцей був нагороджено Бронзовою медаллю та дипломом ІІІ ступеня.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень